Gdzie iść po 20 tysięcy złotych na 4 lata?

hajs

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao.

Szukając kredytu gotówkowego na kwotę 20 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 4 lata sprawdzimy kilka ciekawych ofert w różnych bankach. Zaczniemy od oferty pożyczki ekspresowej na dowolny cel w Banku Pekao. Oprocentowanie nominalne w ramach tej oferty wynosi 10% w skali roku. Tytułem prowizji zapłacimy 5% kwoty zobowiązania. Zakres kwot jakie można tutaj pożyczyć to przedział od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Okres kredytowania wynosi od 1 miesiąca do maksymalnie 84 miesięcy. Do skorzystania z oferty warunkiem koniecznym jest przedstawienie w banku oświadczenia o zarobkach. Kredyt można spłacić przed czasem, a wysokość oprocentowania nominalnego można z bankiem negocjować. RRSO dla naszej kwoty kredytu ma wartość 13,36%. Raty miesięczne będą po 532 złote. Zobowiązanie wygeneruje koszta całkowite w wysokości 5566 złotych. Oferta ma bardzo dogodne warunki i wielu osobom z pewnością przypadnie do gustu, przekonaj się sam dzięki eKredytowyMarket.pl.

Prosto liczony kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole.

W ofercie Banku Credit Agricole znajdziemy między innymi prosto liczony kredyt gotówkowy z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 6,5% w skali roku. Za udzielenie kredytu pobierana jest dosyć wysoka prowizja, która stanowi 12,5% kredytowanej kwoty. Zakres kwot jakie są dostępne w ramach oferty to przedział od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Prosto liczony kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole można spłacać w okresie kredytowym wynoszącym od 1 miesiąca do maksymalnie 72 miesięcy. Rachunek w tym banku nie jest wymagany do skorzystania z oferty. Wymagane jest za to stosowne oświadczenie kredytobiorcy o zarobkach. Dla naszej kwoty kredytu RRSO ma wartość 13,47%. Raty miesięczne będą po 533 złote, a kredyt będzie nas kosztował łącznie 5613 złotych. Jest to dosyć ciekawa oferta jaką warto wziąć pod uwagę szukając odpowiedniego dla siebie zobowiązania. Minimum formalności jakie stawia kredytobiorcom bank sprawia, że oferta jest naprawdę bardzo przystępna.

Pożyczka standardowa w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski oferuje swoim klientom pożyczkę standardową z oprocentowaniem nominalnym rzędu 7,99% w skali roku. Prowizja od udzielonego kredytu wynosi 9,90% kwoty pożyczki. Możemy pożyczyć w Banku ING od 1 tysiąca złotych do 160 tysięcy złotych, które możemy spłacić w okresie kredytowania od 1 miesiąca do maksymalnie 96 miesięcy. Do wzięcia pożyczki standardowej ING nie wymaga od klientów zakładania rachunku osobistego, ani też nie będzie mu potrzebny poręczyciel zobowiązania. Warunkiem niezbędnym do otrzymania kredytu jest oświadczenie o zarobkach. W kredycie na naszą kwotę Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 13,80%. Raty kredytu będą po 536 złotych, a koszt naszego zobowiązania wyniesie nas 5752 złote. Nie są to bardzo wysokie koszta.

Kredyt gotówkowy w Banku Zachodnim WBK.

Bank Zachodni WBK proponuje Kredyt gotówkowy z oprocentowaniem nominalnym w skali roku wynoszącym 7,99%. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi prawie 10% jego kwoty. W ramach tego zobowiązania pożyczymy kwoty od 1.000 złotych do 150.000 złotych. Okres kredytowania na jaki można rozłożyć zobowiązanie wynosi od 1 miesiąca do maksymalnie 120 miesięcy. Nie musimy zakładać w banku rachunku, aby otrzymać kredyt. Wymagane jest od kredytobiorcy oświadczenie o zarobkach, które ma sam podpisać zgodnie z prawdą. RRSO dla naszego zobowiązania wynosi 13,85%. Raty miesięcznie będą wynosiły około 536 złotych. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam oddać do banku to suma 25773 złotych.